Історія закладу освіти
Спеціалізована школа №265 м.Київ

4 травня 1987 року була відкрита загальноосвітня школа №265 у мальовничому мікрорайоні "Райдужний.

За 25-річну історію школа пройшла великий шлях, зустрівшись вочевидь з різними життєвими ситуаціями. Важливим є те, що випускники школи є гідними мешканцями Дніпровського району міста Києва. Сздание cпециалызована школа №265 м.Киеверед них кращі з кращих призерів світового рівня: чемпіони України з тхеквандо,фігурного катання,переможці творчих танцювальних конкурсів,Всеукраїнських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін,призери Малої академії наук з конструювання, успішні працівники в галузях освіти,культури та промисловості.

Трішки про наш заклад

"Ті що шукають премудрості,-знайдуть!" Нестор Літописець

Герб Спеціалізована школа№265 м.Київ Спеціалізована школа № 265 I-III ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу.

Вул.Райдужна,53 Тел.540-03-64,540-03-63

10 причин того,чому треба навчатися в спеціалізованій школі № 265 1-3 ступенів з поглибленним вивченням предметів художньо-естетичного циклу

1. Людина стає успішною,коли у неї розвинені обидві півкулі головного мозку.Тільки музика, хореографія,образотворче мистецтво їх розвиває.

2. Учні перших класів мають можливість відпочити після обіду у пристосованих та обладнаних спальнях.

3. При вивченні предметів спеціалізації(музика,хореографія,образотворче мистецтво) у класі формуються дві групи.

4. Навчаємо грі на сопілці.

5. Вчимо ліпити вироби з глини.

6. Маємо сучасні інтерактивні кабінети інформатики та хімії.Учні вивчають "Сходинки до інформатики" з першого класу.

7. У старших класах викладається художня культура,декоративно-ужиткове мистецтво,комп'ютерна графіка,музична література.

8. Зайнятість учнів у позаурочний час заняттями з туризму,тхеквандо,футболу,гандболу.

9. Маємо сучасну площадку для футболу зі штучним покриттям.

10. Отримаємо атестат європейського зразку у Польщі.

При поглибленному вивченні предметів клас поділяється на 2 групи.

ПРИ ВСТУПІ ДО ШКОЛИ НЕОБХІДНО ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ ЗА НАПРЯМКОМ НАВЧАННЯ.

* З 5-го класу вивчається дві іноземну мови:англійська,французька

* З 9-го класу співпрацюємо з польською гімназією м.Ченстохово по темі "Подвійний атестат".

Необхідні документи:

- Копія свідоцтва про народження;

- Медична картка дитини.

НАША АДРЕСА:м.Київ,вул.Райдужна,53

Контактні телефони: 540-03-64;540-03-68

Перспективи розвитку школи:

* Створення наукових лабораторій на базі школи;

* Відкриття інтернет-центру;

* Створення центру раннього розвитку дошкільнят;

* Вивчення польської мови;

* Отримання вищої освіти в Польщі на пільгових умовах.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ УЧНІВ ДО СПІВПРАЦІ!

НАБІР ДО 1-11 КЛАСІВ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ 540-03-63,540-03-68

Для нас важливо:

• забезпечити емоційне благополуччя кожного, розвивати самоповагу;
• розвивати здібності до творчого самовираження;
• формувати позитивнt ставлення до світу, до людей, до себе;
• розвивати навички комунікації, співпраці, взаємодії;
• охороняти і зміцнювати фізичне і психічне здоров'я дитини;
• виявляти, зберігати і підтримувати яскраву індивідуальність кожного.